Національна ресторанна премія «Сіль» вже вп’яте визначила найкращі ресторани, міські кафе та кав’ярні року. Вашій увазі — переможці 13 номінацій церемонії нагородження премії «Сіль 2017».

Відкриття року — Chang

Chang — в’єтнамська бістрономія, тобто місце, де можна швидко і відносно недорого поїсти неми або традиційні в’єтнамські супи фо (з курятиною, з яловичиною та вегетаріанський з тофу і грибами шіїтаке). Суп фо подають з лаймом та соусом. Порада: спочатку потрібно спробувати сам бульйон, потім — із  додаванням соку лайму, а вже тоді — із соусом, який підсолоджує смак.

Найкращий м’ясний ресторан — Argentina Grill (Харків)

Уперше за три роки найкращим м’ясним рестораном України за версією премії «Сіль» став не київський заклад. Організатори кажуть, що оцінювали оригінальність м'ясного меню, розміри порцій та якість основного продукту.

Найкращий рибний ресторан — Odessa

Як і минулого року, переможцем у номінації став київський заклад. Утім, цього разу — з одеською назвою.

Найкращий ресторан української кухні — Barvy

Barvy — водночас арт-простір і ресторан сучасної української кухні на вулиці Мечникова. Організатори премії кажуть, що акцентували увагу на «дотриманні традицій у приготуванні та подачі національних страв».

Найкращий ресторан національної кухні — «Шоті»

Здебільшого у номінації брали участь ресторани з грузинською, китайською та італійською кухнями. «Шоті» — заклад з грузинською кухнею від ресторатора Сергія Гусовського на вулиці Мечникова. У номінації могли змагатись заклади, які спеціалізуються на будь-якій національній гастрономії, окрім української.

Ресторан із найкращою винною картою — Vino e Cucina

Серед критеріїв оцінки ресторану в цій категорії — майстерність сомельє, наявність колекційних вин, а також поєднання винної карти з меню. Vino e Cucina — ресторан та енотека на Лук’янівці.

Найкращий пивний ресторан — «Пивна Дума»

Широкий асортимент пива та наявність власної броварні — головні критерії визначення переможців у цій номінації. «Пивна Дума» — мережа київських пивних ресторанів.

Найкращий заміський ресторан — Edem (Львівська область)

Ресторан Edem — частина центру відновлення здоров’я Edem Resort Medical & Spa у селі Стрілки Львівської області.

Найкращий ресторан при готелі — Vogue Cafe Kiev

Головні критерії цієї номінації — наявність у готелі щонайменше 25 номерів і позиції авторського меню. Vogue Cafe Kiev — це кафе при готелі Fairmont поблизу Поштової площі.

Найкращий бар — Hendrick’s Bar

За вимогами премії, баром є місце із контактною барною стійкою, у якому напої складають щонайменше 70% меню. Hendrick’s Bar — заклад на вулиці Б. Хмельницького.

Найкраща кав’ярня — One Love Coffee

One Love Coffee Bar — одна із трьох кав’ярень під цим брендом у Києві, розташована в одній будівлі з PinchukArtCentre. Зокрема, перемогу у цій номінації вона здобула над іншим закладом мережі — One Love Espresso Bar поблизу костелу святого Миколая.

Найкраща кондитерська — Honey

Ще одна перемога київського закладу — кондитерської Honey. У мережі — три київські локації: заклади на Нижньому та Ярославовому валах, а також точка на шостому поверсі ЦУМу.

Найкраще міське кафе — Moloko Bar (Одеса)

Moloko Bar — міське кафе зі здоровою їжею в Одесі. Судді оцінювали час приготування страв, сервіс, наявність холодної вітрини чи відкритої кухні, можливість брати їжу з собою.


AgroPortal.ua за матеріалами The village.com