Професійний продавець сиру: Дія.Освіта та ProCheese презентують освітній серіал про чизмонгера
На Рівненщині ветерани війни та безробітні навчилися керувати агродроном
В Україні стартувала реформа центрів профтехосвіти
Майбутнє сільського господарства є основною темою для обговорення серед фермерів, агрокомпаній, урядів та науково-дослідницьких установ, які шукають інноваційні рішення для розв'язання проблем зміни клімату, продовольчої безпеки та впровадження сталих методів ведення сільського господарства.
Компанія МХП провела освітній захід — MHP AGRI Future 2.0 — для студентів аграрних спеціальностей з усієї України. На триденному кемпі можна було зсередини ознайомитися з роботою бізнесу на цьому ринку, отримати досвід створення нового технологічного стартапу, розробки і просування інновацій.
В Україні оприлюднено результати щорічного академічного рейтингу університетів «ТОП-200 Україна 2024». У процесі складання цьогорічного рейтингу враховано сучасні тенденції розвитку вищої освіти, яка перебуває в стані глибинних змін під час здійснюваних реформ та зазнає великих втрат у результаті повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.
Освітній проєкт «Агрокебети», асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та Благодійний фонд «МХП-Громаді» ініціювали нову можливість підтримки та розвитку підприємництва в агросекторі України та суміжних галузях.
Під час повномасштабного вторгнення компанія Kernel провела два сезони навчання у своєму освітньому проєкті Open Agro University, а 12 березня стартувало навчання третього набору для спеціалістів нового покоління зі сфери агро та харчової промисловості.
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для потреб Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище» (Полтавська область) обладнання для модернізації лабораторії з дисциплін «Біологія бджолиної сім'ї», «Хвороби та шкідники бджіл», «Матковивідна справа у бджільництві», «Продукти бджільництва», «Медоносна база».
У вересні 2022 року освітній проєкт «Агрокебети» запустив фандрейзингову кампанію для забезпечення стипендіями кращих студентів проєкту в розмірі 200 євро на місяць.
ФГ «Білі Роси» — це вертикально інтегроване господарство у Понорницькій ТГ на Чернігівщині, яке займається вирощуванням зернових та олійних культур, молочним скотарством, виробництвом та переробкою молока.
Вчора, 13 лютого, в НУБіП України відбулася зустріч ідеолога проєкту «Агрокебети», CEO ІМК, Алекса Ліссітси з студентами, випускниками та викладачами усіх 9-ти університетів-партнерів освітнього проєкту.
За понад 20 років співпраці Національного університету біоресурсів і природокористування України з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) у межах спільної магістерської освітньої програми «Адміністративний менеджмент» випущено понад 550 фахівців в Україні, з них більше 70 отримали подвійні дипломи, паралельно навчаючись в Україні та Німеччині за погодженими ідентичними навчальними планами.
За ініціативи організації Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості отримали флагманські дрони-обприскувачі XAG V40. Міжнародна Група компаній DroneUA поставила агродрони Центрам профтехосвіти з 6 регіонів і провела комплексне навчання з пілотування в Академії Інновацій XAG при НУБіП.
Наприкінці листопада міжнародною групою компаній DroneUA зроблено перший практичний крок у рамках ініціативи науково-дослідного проекту — встановлено систему агромоніторингу із цифровою платформою IoT в господарстві НУБіП на Київщині.
Компанія Corteva Agriscience реалізувала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні та поглиблення комунікації між освітою та бізнесом в Уманському національному університеті садівництва.
У довоєнний і доковідний період студенти Сумського національного аграрного університету (СНАУ) були задіяні в програмах практики на підприємствах багатьох країн Європи, активно розвивалися програми академічної мобільності з провідними аграрними закладами освіти. Тепер освітній заклад адаптовуються до нових умов.
Сумський національний аграрний університет (СНАУ) є одним із лідерів вітчизняної аграрної освіти, зокрема і з набору студентів. Незважаючи на наближеність до кордону з ворогом та окупацію регіону в перші місяці війни, освітній заклад не лише не зменшив контингент студентів, а й зміг його збільшити.