Загрозу в поширенні АЧС може становити приватний сектор
Ціни на яйця наблизилися до пікових показників минулого року
На Дніпропетровщині горіла конеферма: загинуло більше 140 тварин
Українська делегація взяла участь у щорічній конференції учасників Європейської молочної асоціації.
Ціни на свинину на полицях супермаркетів продовжили зростання й у жовтні.
24% представників галузі свинарства вважають позитивним вступ до Європейського Союзу, оскільки це відкриє доступ до нових ринків, де прозоріші правила та умови.
Напрямок руху цін на ринку живця свиней забійних кондицій у другій декаді листопада змінився не на користь виробників.
Обсяги імпорту свинини знижуються кілька місяців поспіль, а експорт, навпаки, продовжує рух.
На ринках, що розвиваються — найважливішій групі з погляду зростання споживання — досі спостерігається стійке зростання споживання продуктів тваринного походження, і це буде зберігатися ще деякий час.
Середньозважена ціна трьох ґатунків молока-сировини склала 18,02 грн/кг без ПДВ, що на 1,38 грн більше, ніж місяць тому.
Жовтень та листопад — це традиційно період зростання цін на яйця через сезонні чинники.
Свинокомплекс з обсягом утримання 5,5 тис. голів у с. Комарів Вінницької області виставили на продаж.
Кількість випадків африканської чуми свиней (АЧС) зростає у Європі.
Шість трупів свиней віком 2-6 місяців було виявлено 2 листопада 2024 року біля с. Покровка Казанківської ТГ Баштанського району Миколаївської області.
Листопад для операторів ринку живця розпочався з подальшого зміцнення котирувань на свиней забійних кондицій.
Одним із викликів останнього десятиріччя в Україні є збільшення випадків захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).
Виробництво молока сільськогосподарськими підприємствами у вересні було на 3,4% вище за показник минулого року.
Прокуратура Черкащини відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконною утилізацією свиней одним із сільськогосподарських підприємств.
ЄС-27 та Велика Британія у першій половині 2024 року збільшили виробництво свинини на 3% попри невелике зниження чисельності свиноматок у восьми найбільших країнах-виробниках свинини в ЄС.
Тваринництво — важлива галузь агробізнесу. Головні та свіжі новини в сфері тваринництва на агросайті AgroPortal.ua.
Тваринництво відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки України. До галузі входять свинарство, вівчарство, скотарство, птахівництво, а також рибництво, бджільництво та шовківництво.
Тваринництво України. Головними галузями вважається розведення великої рогатої худоби (скотарство) та свинарство, оскільки частка споживання м’яса становить до 90 кг/рік на людину.
скрыть весь текст внизу
Споживання м’ясних продуктів має високий світовий показник, тому тваринництво в усьому світі також є важливою часткою сільського господарства. Про тваринництво світу та України — тренди, аналітика, прогнози — можна дізнатися на аграрному сайті Агропортал. Свіжі агроновини галузі та оновлені дані комплексу.
Останні новини агросектору, зокрема молочного та м’ясного тваринництва, огляд ринків та ціни на продукцію тваринництва — оновлення в онлайн-режимі на сайті агропортал юа, рубрика — тваринництво.
Тваринництво — виробництво, інвестиції, збут, переробка, технології — всі агроновини на сьогодні. Тваринництво — успішний бізнес агросектору в Україні та світі.