Одеська виноробня з неймовірного села випустила бурштинове вино
Трояндовий парк у неймовірному одеському селі шукає інвесторів
Громада Чернігівщини стала на крок ближчою до власної пекарні
В Ясінянській тергромаді, що на Закарпатті, проєкт «Мобільний пункт прийому молока» розширює свою діяльність.
ГО «Кваси-Наповнюйся» разом із екофермою «Розенталь» запускає проєкт безкоштовної роздачі саджанців зимових сортів яблунь для мешканців села Кваси, що на Закарпатті.
Фіналіст Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022» смт Покровське (Дніпропетровщина) отримало грант у розмірі 30 тис. грн на закупівлю чаю для внутрішньо переміщених осіб Покровської громади.
Шкільний ліцей Дальницької сільської тергромади відкрив сезон зеленої цибулі на продаж.
У селі Трояндове Одеської області під час благодійного фестивалю «Пісні нескорених сердець» презентували фірмову каву «Трояндова феєрія».
Село Кваси розташоване в самому серці Карпат. Тут проживає майже 2 тис. людей. Окрім туризму, місцеві жителі займаються сільським господарством — утримують кіз та овець. Цьогоріч село стало фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України».
Мешканці села Тупичів Чернігівської області, яке посіло 3-тє місце у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2022», випекли для ЗСУ партію хліба та смаколиків.
В Ясінянській ТГ, що на Закарпатті, стартував проєкт «Мобільний пункт прийому молока». В його межах жителі громади здають молоко до сироварні «Розенталь» (с. Кваси) для проведення аналізу якості та подальшої переробки.
На сесії Доброславської селищної ради було прийнято рішення про виділення коштів у розмірі більше 1 млн грн на буріння свердловини. Це перший етап роботи над формуванням трояндового парку в селі Трояндове (Одеська область).
В селі Кваси на Закарпатті розпочали підготовку до реалізації проєкту «Мобільний пункт прийому молока».
В селі Тупичів Чернігівської області розпочали роботу над створенням соціальної мініпекарні.
28 липня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022». У форматі онлайн-захисту свої проєкти розвитку сільських територій представили 10 сіл-фіналістів.
Придорожнє село Волосківці розташоване за 15 км від м. Мена. З початку воєнної агресії, а саме 25 та 26 лютого, село було повністю окуповане технікою, а в цілому регіон знаходився під окупацією до початку квітня. В цей час для селян гостро постало питання переробки молока.
Село Вікно знаходиться на межі з природним заповідником «Медобори» та привертає увагу туристів не лише своєю оригінальною назвою, а й дивовижною природою та історією — глибокі карстові озерця, Франкові скелі, Музей родини Федоровичів. Жителі самого села активно займаються сільським господарством.
Особливістю села Грубна є те, що всі його жителі займаються вирощуванням фруктів та ягід. Тут організовано пункт збору продукції, яка потім транспортується до обласних центрів України.
Мальовниче село Западинці знаходиться у горбистій місцевості й, за місцевими переказами, дістало свою назву через велику кількість западин. На околицях села були розташовані неолітична та трипільська стоянки, три поселення черняхівської культури. Під час розкопок у 1868 році на території села знайдено скарб, експонати якого донині зберігаються у Камʼянець-Подільському краєзнавчому музеї.