Українське сухе молоко змінить географію експорту
Україна відправила на експорт 37 млн т зерна
Мільярдні втрати та невиконання контрактів: чим загрожують нові умови торгівлі з ЄС
Технічні роботи будуть проводиться у інформаційній автоматизованій системі Phytosanitary Inspection System (PHIS) у період з 16 по 18 травня 2025 року.
Ставка плати за використання зерновоза філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» знизилася до 90 грн на добу без ПДВ.
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Київській області викрили та припинили діяльність групи осіб, які виготовляли та реалізовували насіння невідомого походження під маркою високоврожайних гібридів соняшнику, ріпаку, кукурудзи, бобових і злакових культур закордонної та вітчизняної селекції.
ДП «Адміністрація морських портів України» та Державна митна служба України підписали Угоду про інформаційне співробітництво.
У Подільському державному університеті на базі факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відкрили навчально-науковий консультаційний центр з органічного виробництва.
Україна стала повноцінним членом європейської асоціації FACEnetwork, яка об’єднує малих виробників сирів і молочних продуктів.
Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило концепцію створення національної системи сільськогосподарських знань та інновацій (AKIS).
Україна з липня 2024 року по березень 2025-го імпортувала 83 тис. т продовольчої картоплі.
Світова аграрна карта зазнає трансформацій, і український агросектор — в епіцентрі цих змін. Кліматична криза, війна, нові регуляторні вимоги ЄС, торгові обмеження — саме ці виклики сьогодні формують нову реальність, у якій агробізнес змушений заново шукати маржинальність.
Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль і міністр з питань продовольства, сільського господарства та рибальства Данії Джейкоб Єнсен підписали Меморандум щодо розширення співпраці в агросекторі.
Україна за підсумками 2024 року увійшла до трійки найбільших постачальників сільгосппродукції до Європейського Союзу.
Україні потрібне продовження взаємовигідних умов торгівлі агротоварами з Європейським Союзом, оскільки це критично важливо для сектору, який забезпечує продовольчу стабільність 400 млн людей у всьому світі.
Два пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною та Угорщиною у Закарпатській області тимчасово припинять роботу.
Україна має значний потенціал для розвитку вівчарства — країна здатна утримувати понад 10 мільйонів овець.
Обсяги агроекспорту з України автомобільним транспортом за перші 12 днів травня склали 117 тис. т, що на 12% менше порівняно з аналогічним періодом квітня.
Україна у вересні – квітні 2024/25 МР експортувала близько 2,37 млн т соняшникового шроту, що на 29% менше, ніж за аналогічний період минулого сезону, та найменший обсяг для перших 8 місяців сезону з 2011/12 МР.
Всі новини сільського господарства України зібрані на аграрному сайті AgroPortal.
Сільське господарство в Україні займає значну частку економічного розвитку та є важливою сферою для забезпечення зайнятості населення.
Новини сільського господарства: фінанси, технології, продовольство, політика, техніка.
Галузі сільського господарства — рослинництво та тваринництво — основні напрями аграрного бізнесу. скрыть весь текст внизу
Сільське господарство об’єднує світових виробників, технології, обмін досвідом, інновації. Про світові тренди агроринку — на Агропортал.
Актуальні, оперативні та важливі новини про сільське господарство України готує команда професійних журналістів із залученням аналітиків, виробників, футурологів, профільних асоціацій, лідерів думок і політиків.
На агропортал юа зібрані дані ринку, офіційна інформація компаній, експертні думки та прогнози, інвестиційні проекти, світові тренди, рослинництво та тваринництво, поради та технологічні рішення для агрономів, фермерство, органічний ринок і регіональні новини.
Матеріали про сільське господарство України — всі агроновини в одному місці — українському аграрному порталі.