Переробка зернових — перспективний напрям розвитку для українських сільгоспвиробників. Одним із цікавих напрямів є білок з гороху, який використовується для отримання штучного м'яса.

Про це розповів у коментарі AgroPortal.ua керівник департаменту з розвитку ТД «Хортиця» Ігор Матвіїв.

«Завдяки прийнятим квотам на експорт соняшнику наша країна досягла значного успіху в переробці олійних, хоч переробку інших зернових культур в Україні так і не освоїли в повному обсязі. Виробникам простіше продати сировину, ніж займатися переробкою, хоча це збільшує вартість продукції на 30%. Тож зараз цей ринок фактично не розвивається. Але можна поборотися за ринок переробки гороху. Стартові інвестиції порівняно невеликі, а потреба у рослинному білку постійно зростає», — зазначив Ігор Матвіїв.

Він зауважив, що інвестиції у підприємство з глибокої переробки зернових становлять від $50-80 млн.

Завод з глибокої переробки гороху на протеїнові продукти вже будується в Хорватії, додав експерт.


Валентина Оврас, AgroPortal.ua

Китайські інвестори побудують в Україні третій у світі за потужністю завод з переробки кукурудзи Китайські інвестори побудують в Україні третій у світі за потужністю завод з переробки кукурудзи На новому заводі планується переробляти 1 млн т зерна в рік та виробляти 19 продуктів із кукурудзи. За потужністю це буде третій завод у світі.

Мультимедіа