Фуд-тренди 2022: які харчові звички увійдуть у моду

27 січня 2022, 13:00 386

Яким буде 2022 рік, наразі невідомо, але у світі вже прослідковуються нові харчові тенденції.

Безвідходне виробництво

Одним із фуд-трендів цього року є безвідходне виробництво (повторне використання різноманітних відходів для створення нових страв). Щодня шеф-кухарі вигадують нове застосування картопляній шкірці, рибним головам чи фруктовим обрізкам.

Всі ці продукти допомагають скоротити кількість харчових відходів, що наразі становить більше мільярда тонн щорічно. 

Шеф-кухарі на полицях магазинів

Якщо порівняти вигляд і рекламу товарів зараз та 3 роки тому, можна помітити, наскільки збільшився попит на шеф-кухарів, зображених на упаковках товарів. Популярність шеф-кухарів та довіра до них нині б’ють усі рекорди. Ще два роки тому вони і не мріяли продаватись у супермаркетах, але з наслідками пандемії та пошуками нових джерел доходів раптом заповнюють полиці своїми новими продуктами.

До прикладу, Ектор Хіменес-Браво з'явився на упакуванні тортів, тістечок, лавашу, спецій, а Володимир Ярославський тісно співпрацює з компанією «Метро Кеш енд Кері».

Бум грибних напоїв

Чайний гриб, герицій, чаґа та рейші — останніми роками популярність на них значно зросла. Прилавки магазинів зі швидкістю світла наповнюються різноманітними напоями, такими як комбуча, лате в банках, кава, тоніки, безалкогольні крафтові коктейлі.

Вони акцентуються на користі для здоров’я: від прокачки розумових здібностей до покращення імунітету.


AgroPortal.ua за матеріалами SmachnoNews