Глибокі знання та ефективна підтримка: провідна глобальна цифрова платформа для сільського господарства

28 грудня 2020, 07:05 2866

У 2020 році інструмент xarvio FIELD MANAGER сприяв роботі понад 39 тис. фермерів у 17-ти країнах світу. Дане цифрове рішення для точного землеробства допомагає фермерам обробляти понад 4 млн га від посіву до збирання врожаю. Це робить xarvio провідною глобальною платформою для оптимізації рослинництва. FIELD MANAGER — це помічник, який відкриває двері новим можливостям.

Точність при зонуванні поля для оптимальної ефективності

Не пропустіть найкращий час для захисту рослин — застосовуйте тільки коли потрібно. Використовуйте правильне дозування для кожної польової зони — заощаджуйте до 33 євро/га у порівнянні зі стандартним внесенням*. Точний час дає додаткові переваги: наприклад, при обробітку озимої пшениці фермери можуть заощадити до 30% залишків танкової суміші ** у порівнянні зі стандартним застосуванням фунгіцидів. Фермерам більше не потрібно оцінювати оптимізовану ефективність фунгіцидів, гербіцидів, інсектицидів, поживних речовин та регуляторів росту — вони можуть довіряти даним FIELD MANAGER і покладатися на них для створення точних моделей прогнозування для захисту своїх культур.

Розумний та стабільний

Дані, що аналізує FIELD MANAGER, включають у себе супутникову, метеорологічну та польову інформацію, а також моделі ризиків у сільському господарстві, базовані на десятирічному досвіді. FIELD MANAGER аналізує ці дані за допомогою штучного інтелекту, щоб відкрити нові можливості для фермерів. Завдяки оптимізації часу внесення та змінним картам фермер може працювати лише з тими зонами поля, де потрібна обробка на даний момент.

Цифрові посилання на термінали та доступ для консультантів

Остання версія FIELD MANAGER ще більше спрощує роботу фермера з його технікою, а також фермера з його консультантами.

Бездротове з'єднання з терміналом. Відправка та отримання карт внесення по бездротовому зв'язку через John Deere та Agrirouter. Швидке створення господарства в FIELD MANAGER (імпорт поля з MyJohnDeere).

За допомогою функції «Співпраця» фермери можуть надати консультантам віддалений доступ до своїх полів. Управління підживленням також було вдосконалене. Фермерам пропонуються карти історичного потенціалу врожайності та постійно оновлювані карти біомаси. Базуючись на цій інформації, фермери можуть створювати змінні карти внесення поживних речовин для оптимізації підживлення. Дана функція також включає в себе рекомендації щодо дозування азоту, фосфору та калію.

Точні прогнози ризику

З FIELD MANAGER більше не повинно бути ніяких погодних сюрпризів. Він надає поточні дані про погоду, а також прогнози до 10-ти днів. Крім того, ви можете під'єднати дані метеостанцій, щоб ще більше покращити прогнози ризику хвороб та комах-шкідників. Швидкий шлях від невдач до успіху.

Працює на основі оцифровування

Пропонуючи всі ці складні функції, чи досяг FIELD MANAGER меж продуктивності? «Все строго навпаки, — говорить віце-президент, керуючий директор і директор з комерційних операцій BASF Digital Farming GmbH Андре-Георг Гірг. Оцифровування продовжує відкривати нові можливості. У той же час очевидно, що перехід на цифрові технології є ключем до забезпечення довгострокового сталого виробництва продуктів харчування в різних сільськогосподарських і природних ландшафтах».

«Оцифровування продовжує відкривати нові можливості. У той же час очевидно, що перехід на цифрові технології є ключем до забезпечення довгострокового сталого виробництва продуктів харчування у сільському господарстві», — коментує Андре-Георг Гірг.


*Випробування на господарствах для озимої пшениці DE, FR, ГБ 2015-2017 (n = 66)

**Польові випробування для озимої пшениці DE, FR, GB, PL, BE, UKR 2017-2019 (n = 81) 


Світлана Яценко, AgroPortal.ua