logo

Україна

На Шуварі за 9 місяців реалізовано майже 5 тис. т суниці садової

На Шуварі за 9 місяців реалізовано майже 5 тис. т суниці садової

Україна 20 жовтня 2020. 10:28 1369

За січень-вересень 2020 р. на оптовому ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» вже реалізовано 203 тис. т плодоовочевої продукції. Порівняно з показниками 2019 р., цьогоріч зросла реалізація ягід, зокрема вишні, лохини, черешні та суниці садової.

Про це повідомив директор ОРСП «Шувар» Іван Федишин під час Fruit&Berry Zoom в рамках ініціативи «VTrade Фрукти і Ягоди», організованої Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та асоціацією «Ягідництво України».

«З січня по вересень 2020 р. було реалізовано 100 т смородини, 120 т ожини, 167 т малини, 500 т лохини, 700 вишні, 2,9 тис. т черешні й 4,8 тис. т суниці садової», — зазначив Іван Федишин.

N.B. Переробникам не вистачило української суниці 

За його словами, функція оптових ринків — забезпечити продовольчу безпеку регіонів, тому на ОРСП «Шувар» вживали всіх заходів, щоб під час карантинного режиму ринок не закривали, оскільки всі невеликі магазини та роздрібні ринки залежать від оптових. Також він відмітив, що «Шувар» є джерелом збуту для реалізації продукції для 80% дрібних сільгосппідприємств регіону.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги