На Прикарпатті запустився виробник фруктових чипсів

02 листопада 2020, 11:12 2439

Фермерське господарство «Агроекотехнології» офіційно запустило виробничі лінії в с.Олеша Івано-Франківської області.

Про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

«Основою діяльності ФГ є сушіння плодів і ягід та виготовлення фруктових і овочевих чіпсів, сухих натуральних порошків (в тому числі інуліну) для подальшого їх використання у харчовій промисловості», — зазначив він.

Тарас Висоцький уточнив, що «Агроекотехнології» — приклад симбіозу децентралізації, державної підтримки, підприємницького хисту і власної ініціативи. Громада була зацікавлена у відкритті даного фермерського господарства, тому підтримала базою, земельною ділянкою, інфраструктурною основою створення.

Заступник міністра додав, що підприємство отримує компенсацію від держав відсотків за кредитом, а також може податись на компенсацію 30% відсотків інвестицій у дане виробництво.

«Такі підприємства є критично важливими у розвитку сільських територій. По-перше, це робочі місця для жителів міських територій. По-друге, підприємство сплачує податки безпосередньо в місцевий бюджет сільських територій і дозволяє створювати додану вартість.

Щиро радий, що такі підприємства створюють в Україні. Сподіваюсь, державна підтримка і надалі буде стимулювати виникненню і створенню все більшої кількості аналогічних підприємств по всій території України», — підсумував Висоцький.