UKRAVIT зареєструвала препарати для сорго

25 вересня 2018, 10:00 1939

Група компаній UKRAVIT днями розширила реєстрацію низки своїх препаратів на сорго.

Як говориться у повідомленні компанії, до цього списку відносяться контактний препарат «Десикант Макс» (дикват дибромід, 300 г/л), ґрунтовий та післясходовий гербіцид «Варяг» (метолахлор 315 г/л + тербутилазин, 190 г/л) і комбінований контактно-системний фунгіцид «Хлорпірівіт-Агро» (хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л). 

«Сертифікати про розширення реєстрації зайвий раз підтверджують, що UKRAVIT працює по високих міжнародних стандартах, щоб українські аграрії мали можливість вирощувати перспективні культури, застосовуючи інноваційні препарати», — зазначають в компанії.

У компанії пояснили, що виробники іноді остерігаються вирощувати сорго через складність підбору спеціальних засобів захисту. Хоча 2018 рік обіцяє стати рекордним по врожайності сорго — очікується до 10 — 12 тонн з гектара.


Для довідки: UKRAVIT була заснована в 1999 р. Група займається виробництвом засобів для знищення побутових комах та гризунів, засобів захисту рослин, мінеральних добрив з мікроелементами, а також стимуляторів і регуляторів росту рослин. 

З питань продажу та співробітництва звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, просп.Перемоги, 42, корп. «F».

Горячая линия: 0 800 301 401, www.ukravit.ua.