Професійний дегустаційний конкурс Favorite Food & Drinks масштабується і вже оголосив нові дати проведення. Подія відбудеться 17-18 вересня, а вже 8 жовтня у Києві в межах закритої зустрічі лідерів фуд-ринку на урочистій церемонії нагородження будуть відзначені переможці.
За словами засновниці та організаторки конкурсу Олени Сініціної, Favorite Food & Drinks має амбітні завдання:
Приймання заявок на подавання продукції на незалежну професійну дегустацію розпочато. Favorite Food & Drinks запрошує виробників із усіх регіонів України взяти участь і поставити поряд зі своїм брендом заслужену відзнаку високої якості.
Приймання заявок — до 10 вересня 2024 року.
Учасниками конкурсу можуть виступати юридичні особи, зокрема ФОП та фермери, які виробляють та/або реалізують продовольчу продукцію, зокрема продукцію власного виробництва, власних торговельних марок, вироблену як в Україні, так і поза її межами.
Запит на подавання дегустаційних зразків
Професійні дегустації відбудуться 17-18 вересня 2024 року.
Закрита зустріч лідерів food-ринку та Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 8 жовтня 2024 року.
Для довідки: Favorite Food & Drinks — значуща подія для фахівців у сфері харчового виробництва, фуд ритейлу, ресторанного бізнесу. Це єдиний в Україні незалежний професійний дегустаційний конкурс, де працює ретельно відібрана комісія неупереджених дегустаторів. До складу професійної дегустаційної комісії входять висококласні фахівці з ритейлу, ритейлу при АЗК, ГоРеКа: керівники відділів якості, власного виробництва, власних торговельних марок, а також експерти з національних компаній-виробників, галузевих асоціацій та профільних інститутів.

УКАБ Агротехнології 2026. Захід: усі козирні рішення на одному полі

Від льону до готової продукції: фермери на Миколаївщині розвивають власну переробку

На Полтавщині школярів навчають керувати трактором за допомогою VR-тренажерів

Львівський бренд Good Meals виготовляє авторські м’ясні снеки.

На потужностях компанії «Західний Буг», Львівщина, відбулася масштабна подія «УКАБ Агротехнології 2026. Захід», яка об'єднала аграріїв із різних регіонів України.

Крафтове виробництво сушених м’ясних снеків Good Meals, що працює на Львівщині, з’явилося у 2023 році з бажання Наталії Вітер-Редченко та її чоловіка Костянтина створити новий напрям, який доповнював би їхній основний бізнес.

Повні вимоги до маркування харчових продуктів і кормів знову діятимуть в Україні з 1 жовтня 2026 року.

Компанія «Добродія Фудз» розпочала виробництво та продаж нової лінійки продукції — протеїнової вівсянки під торговою маркою San Grano.

23 липня відбудеться практичний вебінар для українських виробників сиру, присвячений підготовці до одного з найпрестижніших сирних конкурсів світу — World Cheese Awards 2026.

Всеукраїнський конкурс «СИЛА АГРОЗМІН» проводиться вже вдруге. За умовами конкурсу з 40 відібраних претендентів Експертною радою було обрано 12 фіналістів — по 3 з кожної з чотирьох номінацій.