UKRAVIT спільно з НУБіП створить навчально-науковий центр

24 січня 2019, 09:41 1748

«Інститут здоров’я рослин» і «Завод UKRAVIT» підписали договір про співробітництво з одним із провідних університетів, що готує фахівців аграрної сфери, — Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

Про це повідомляє прес-служба компанії UKRAVIT. 

Угоду було підписано під час візиту на черкаські потужності компанії UKRAVIT де легації керівництва та науковців НУБіП. Вона  передбачає створення навчально-наукового центру «Сучасні технології захисту рослин», а також роботу в напрямках фітоекспертизи  насіннєвого та рослинного матеріалу, дослідження хімічно го складу пестицидів іагрохімікатів, про ведення експрес-аналізів у період вегетації культур тощо.

За словами засновника UKRAVIT Віталія Ільченка, одним із головних напрямків проекту має стати спільна розробката  впровадження у виробництво українськихресурсо ощадних технологій.  

«Як вітчизняний виробник і багаторічний партнер українських аграріїв, компанія UKRAVIT завжди була орієнтована на впровадження новітніх технологій виробництва і наукових розробок. Для цього ми постійно працюємо над вдосконаленням формуляцій  наших препаратів, виходячи з особливостей ґрунтово-кліматичних зон України та специфіки вирощування на них різних культур, розробляємо індивідуальні системи для їх захисту та підживлення. А завдяки навчально-науковому  центру «Сучасні технології захисту рослин» ми об»єднаємо свій науковий досвід із багаторічними напрацюваннями фахівців НУБіП, щоб забезпечити нашим аграріям максимальні прибутки при мінімальних затратах на виробництво», — зазначив Віталій Ільченко.