У господарстві «Спаржа Приорілля» на Дніпропетровщині збирають перший врожай спаржі. Плантація вирощена з насіння, цього року ввійшла у товарне плодоношення. Овоч тут почали збирати з 25 квітня, і сезон триватиме до середини червня.

«Зі збутом зараз проблем особливо немає, оскільки маємо цього року невеликі площі. Продаємо спаржу здебільшого через соцмережі.  Замовлення надходять із різних областей, адже сьогодні Херсонщина, де зосереджені значні плантації спаржі, знаходиться в окупації. Тому люди, які звикли споживати цей овоч, замовляють продукт з інших областей», — розповів AgroPortal.ua власник господарства Володимир Овод. 

За його словами, великого опту не замовляють, наразі найбільші замовлення надходять від ресторанів  — 10 кг. Стандартний розмір приватних замовлень у межах 2-3 кг. Вартість спаржі залежить від обсягів та складає 180-200 грн/кг.

Якщо дозволятиме ситуація, то на наступний рік у господарстві «Спаржа Приорілля» планують збільшувати площі під спаржею. 


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua

Сезон відкрито: спаржа трохи дорожча за огірки Сезон відкрито: спаржа трохи дорожча за огірки

В Україні стартував збір першого весняного овочу з відкритого ґрунту — спаржі. Сьогодні понад 100 га спаржі знаходиться на окупованих територіях. Багато людей виїхало, але і недостача спаржі на ринку також присутня.

Виробники спаржі переключаються з Києва на інші міста Виробники спаржі переключаються з Києва на інші міста

Найперший весняний овоч буде готовий до транспортування з 20 квітня. Спаржу українські виробники пропонують за ціною 170 грн/кг.