Найперший весняний овоч буде готовий до транспортування з 20 квітня. Спаржу українські виробники пропонують за ціною 170 грн/кг.

Про це AgroPortal.ua повідомили в компанії Nature Asparagus, яка має молоді плантації спаржі на Хмельниччині.

«В цей нелегкий для України час, зіставивши всі «за» та «проти», вирішили продовжити роботу. Наші клієнти стимулювали нас до цього. Насправді, думали,  що вся продукція буде недоречна в цьому сезоні, але люди потихеньку почали цікавитись та замовляти», — говорять у компанії.

Відзначають, що якщо в мирний час ринком збуту спаржі був Київ, то наразі планують реалізовувати продукцію в Житомирі та Хмельницькому, а також по Україні через інтернет-ресурси. Спаржу готують до відправки за попереднім замовленням.

Загалом за сезон Nature Asparagus планують зібрати 1-1,5 т спаржі.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua

ТОП-5 хрумких фактів про спаржу ТОП-5 хрумких фактів про спаржу Якщо декілька років тому вирощування спаржі було чимось незвичайним і рідкісним, то сьогодні вже багато фермерів «приручили» цей овоч та вирощують на своїх полях.
Виробник: В Україні під спаржею знаходиться до 300 га Виробник: В Україні під спаржею знаходиться до 300 га В Україні площі під спаржею займають від 250 до 300 га, враховуючи дрібних виробників. Є близько шести господарств, які вирощують спаржу на 20-30 га, і велика кількість виробників у кожній області, які мають під цією культурою 2-3 га.

Мультимедіа