Фермер реалізував ячмінь за раніше задекларованою ціною

20 липня 2022, 13:25 2566

Цього року ФГ «Широкоступ» на Київщині вдалося реалізувати ячмінь компанії з виробництва пива за хорошою ціною. Пивовари виконали умови договору і заплатили ту ціну, яка була задекларована.

Про це AgroPortal.ua повідомив власник ФГ «Широкоступ» Олександр Широкоступ. 

«Це дало нам значну підтримку і обігові кошти. Тож цього року посіяли 260 га ярого ячменю пивоварного чеської селекції сорту Себастьян. Якщо з виробником пива співпраця продовжиться і підтвердиться, то наступного року ще на 30% збільшимо площі під ячменем за рахунок скорочення кукурудзи», — розповідає Олександр Широкоступ. 

Він додає, що в планах на наступний рік перехід на культури, які потребують менше затрат. У сівозміні господарства з’явиться більше гречки, оскільки на неї затратна частина невелика, але й заробити на ній буде складно. 

«Також збільшимо вдвічі площі під соєю — до 500 га, адже є споживання цієї культури на внутрішньому ринку, і попит буде. Плануємо посіяти 200 га цукрового буряку. Вирощуватимемо ті культури, щодо яких маємо домовленості про збут. Бо в господарствах, де зробили ставку на соняшник та кукурудзу, особливо на експортно орієнтовану кукурудзу, ситуація дуже складна», — зазначає Олександр Широкоступ.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua