В Україні оберуть найкращого молодого агронома

09 березня 2018, 10:44 4785

Журнал Agroexpert спільно з партнерами вшосте проводить всеукраїнський конкурс — «Кращий молодий агроном». Метою конкурсу є виявлення та мотивація молодих і талановитих фахівців-агрономів.

Конкурс проходить у чотирьох номінаціях: «Селекція та насінництво», «Захист рослин», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Плодоовочівництво», повідомляють організатори. За 5 років конкурсу його учасниками стали понад 200 осіб із різних регіонів.

Заявки на участь прийматимуться до кінця травня 2018 року. 10 червня 2018 р. учасники отримають тестові завдання та практичні кейси по чотирьох конкурсних напрямках. Вирішені конкурсні завдання експертна комісія конкурсу оцінює анонімно та визначаються чотири переможці, по одному у кожній номінації.

Новинкою цього року стане польова частина конкурсу, яка запланована попередньо на травень поточного року.

Чотири переможці по одному у кожній номінації будуть нагороджені під час виставки InterAgro 2018 у Києві 31 жовтня. У минулі роки переможці отримали навчально-ознайомчу поїздку до Франції від Французької федерації виробників насіння кукурудзи і сорго F.N.P.S.M.S. та сертифікати на навчальні семінари від  Аграрного демонстраційного та навчального центру (АДНЦ). Цього року супер-призом будуть фахові поїздки до Австрії та Німеччини.

Партнерами конкурсу «Кращий молодий агроном 2018» є компанії «КВС-Україна», «РАЖТ Семенс-Україна», «Укравіт Агро», Probstdorfer Saatzucht, Saatbau та агрономічна Facebook-спільнота «СкаЖений Агроном».

Про новини конкурсу можна дізнатися на власній сторінці у Facebook 

Для того, аби подати заявку необхідно заповнити реєстраційну форму.