В Україні в 2021 р. відбудеться всесвітній конкурс крафтового сиру WORLD CHEESE AWARDS

07 грудня 2019, 08:00 2620

Щоб дати розуміння, що Україна існує не в окремій реальності, а є частиною глобального контексту та світової індустрії, вже у 2021 році в Україні буде організовано всесвітній конкурс крафтового сиру — WORLD CHEESE AWARDS.

Про це AgroPortal.ua повідомив представник напряму крафтових сирів групи компаній Ardis Group Михайло Васьковський.

«Завдяки WORLD CHEESE AWARDS виробники отримають можливість оцінити себе на тлі кращих іноземних підприємств та надати свою продукцію на оцінювання світовим експертам сирної індустрії. А споживачі мають зрозуміти цінність цього продукту та обґрунтованість його ціни», — зазначає Михайло Васьковський.

За його словами, компанія Ardis Group працює з партнерами з усього світу і бачить зміни в контексті вже давно, тому одна з перших почала інвестувати в крафтову індустрію в Україні та створила спільну торговельну марку Cheese Garden, в якій кожен сирний митець може заявити про себе на всю Україну, а згодом — і на весь світ.

«Ми хочемо допомогти виробникам зробити не тільки смачний, а й безпечний продукт. І як ніхто розуміємо, з якими труднощами зустрічається крафтовий виробник при виході на офіційний ринок: ідея продукту, розвиток, налагодження процесів на виробництві, відпрацювання рецептури, фасування, маркетинг тощо. Для маленького виробництва — це занадто. Тому і пропонуємо свою допомогу, експертизу, ресурси. Бо як би не було важко — ринок формується. Те, що вчора списувалось на ручну працю і крафтовість продукту, завтра буде виробничим браком або недотриманням технологій виробництва. Якщо сировар хоче зростати, то має розуміти, як отримувати очікуваний результат, а не грати в лотерею при кожній варці», — говорить Михайло Васьковський і додає, що крафтовий сир — це не просто дотримання стандартів і технологій. Це певною мірою витвір мистецтва, а люди, які його створюють, — справжні митці.