Українські фермери по-швейцарськи роститимуть пшеницю і гірчицю

31 січня 2021, 11:54 8129

Проект «Покращення сталого сільського господарства в Україні», який впроваджується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні та компанією Nestle у співпраці з Бернським університетом прикладних наук, буде продовжено у 2021 р.

Про це йшлося під час засідання керівного комітету проєкту, повідомляє Інформаційно-аналітичний портал АПК України.

«Цей проєкт має важливе значення для розвитку сільського господарства в Україні, а також в рамках забезпечення продовольчої безпеки, яка наразі є ключовим елементом державної політики багатьох країн. Україна, як основний експортер c/г та харчової продукції, підтримує реалізацію проєктів, які підтримують стале виробництво аграрної продукції та розвивають малих і середніх виробників», — зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Так, під час заходу обговорили результати діяльності проєкту за 2019-2020 рр. і подальші кроки для реалізації у 2021 року.

«Зокрема, в рамках проєкту було відібрано фермерські господарства, на прикладі яких буде впроваджена експериментальна (бізнес) модель дорадництва. Відібраним ФГ буде надано консультаційний супровід з впровадження кращих технологій вирощування пшениці та гірчиці для подальшого виробництва пшеничного борошна та насіння гірчиці. Їх досвід буде використаний для подальшого аналізу та вдосконалення моделі дорадництва», — йдеться у повідомленні.