Найбільший виробник лохини відправляє весь урожай на експорт

24 липня 2018, 09:37 6097

Компанія «Бетек», найбільший виробник садової лохини в Україні, з 2018 року не постачає лохину у вітчизняні торговельні мережі. До 90% усього врожаю лохини йде на експорт.

Про це розповів директор компанії Віктор Фарафонов, передає AgroTimes.

«Ми зараз звільнили місце меншим компаніям, — пояснив Віктор Фарафонов. — Ми розвивали ринок з 2014 по 2017 роки. Тепер хай інші долучаються».

За його словами, на ягідному ринку є ніші, які є куди розвивати: органік, дрібна і солодка ягода тощо.

«Ми займаємо ніші, які ніхто не хоче розвивати: інвестуємо у пізні сорти лохини, які збирають у вересні», — зазначив директор «Бетека».

Також компанія вивчає можливість вирощування інших ягідних культур. Які саме варіанти розглядаються, Віктор Фарафонов поки не каже.

«Вивчаємо нові технології, але говорити ще зарано. Все залежить від технології, від того, куди продавати ягоду», — зауважив директор «Бетека».


Для довідки: Компанія «Бетек» є одним з найбільших виробників і постачальників свіжих ягід в країни СНД і Європи. Компанія була заснована в 2010 році. Основним напрямком виробництва компанії є вирощування лохини садової. Плантації цієї ягоди є найбільшими в Україні і одними з найбільших в Європі — 325 га лохини, з них 180 га — плодоносних.