На Закарпатье волонтерка Любовь Повидайчик создала собственную линейку мясных и овощных чипсов и придумала им оригинальное название — сушлики.

*Текст подається мовою оригіналу

Повідайчик — відома в Ужгороді волонтерка, продавчиня сувенірів біля Ужгородського замку.

Ідея створити лінійку оригінальної локальної продукції в якості сувеніра для туристів з'явилася після курсів в рамках програми «Україна-Норвегія», за якими учасники АТО/ООС, волонтери та їхні родичі можуть пройти програму навчання у сфері туризму.

«Коли виготовили перші порції сушеного м'яса — довго не могли визначитися із назвою для цієї продукції. Зробили презентацію для друзів та колег, і в процесі дегустації з пивом з'явилася назва «сушлики». Тепер це наш бренд, збираємося його патентувати», — розповіла Повідайчик.

Жінка додала, що виготовляють сушлики з трьох видів м'яса — свинини, яловичини та курятини.

«Наші сушлики — це 100% м'ясо, усушене в дегідраторі на 60-70% при температурі до 70 градусів. Вони чудово смакують в якості перекусу в мандрівках та туристичних походах, іще це — прекрасні закуски для посиденьок з друзями», — зазначила волонтерка.

Вона уточнила, що для того, аби приготувати сушлики, філе підморожують, ріжуть на тоненькі скибочки — слайси, маринують у соусах із додаванням солі, часнику, коріандру, суміші перців та інших спецій. Пакують сушлики у вакуумні упаковки, де вони добре зберігаються та не псуються.


AgroPortal.ua за матеріалами Ukrinform.ua