Сухий борщ для ЗСУ. AgroPortal.ua завершив збір коштів на обладнання для неймовірного села

01 жовтня 2022, 07:00 9119

Сьогодні, 1 жовтня, у свій сьомий день народження редакція онлайн-видання AgroPortal.ua закриває збір коштів на обладнання для виготовлення сухого борщу українським захисникам.

Дніпропетровське село Маломиколаївка у 2020 році перемогло у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України», організатором якого вже 6 років поспіль є онлайн-видання AgroPortal.ua. Отриманий грошовий грант від головного партнера конкурсу — Посольства Королівства Нідерландів в Україні — допоміг жителям Маломиколаївки запустити виробництво цукатів з овочів та фруктів під брендом «Герцевські крафтолики»

Світлана Гарнадко, староста Петрівського старостинського округу
Оскільки цукор подорожчав, виробництво цукатів ми частково зупинили. Щоб сушарки не простоювали, альтернативу знайшли відразу — сухі борщі для ЗСУ. З початку війни ми вже виготовили понад 4,5 тис. порцій сухого борщу для українських військових. Найбільше продукції було передано для 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр», у ній служать хлопці з нашого регіону.

Сушарки в цеху працюють цілодобово, а за борщами формуються черги. З наявними потужностями господині не встигають сушити і пакувати продукцію. Саме тому AgroPortal.ua вирішив відкрити збір і придбати для села ще одну сушарку, а саме PROFI LINE HENDI на 10 полиць, яка призначена для сушіння фруктів, овочів, зелені, м'яса та риби.

Благодійна ініціатива стартувала 12 вересня. Виданню вдалося зібрати 20 тис. грн із потрібних 18,5 тис. грн. Різницю AgroPortal.ua перерахує «Герцевським крафтоликам» на закупівлю продуктів для приготування сухих борщів.

Алла Стрижеус, керівник онлайн-видання AgroPortal.ua
Вже з наступного тижня «Герцевські крафтолики» зможуть виготовляти ще більше сухих борщів для наших захисників. Від імені команди висловлюю подяку всім, хто підтримав нашу благодійну ініціативу. Отримані грошові донати стали гарним подарунком для нашого видання, яке вже 7 років поспіль працює плі-о-пліч з усім аграрним сектором України і тримає свій інформаційний фронт у такий складний час.