AgroPortal.ua відкриває збір коштів на обладнання для виготовлення сухого борщу для українських захисників

12 вересня 2022, 12:00 3411

Село Маломиколаївка, що на Дніпропетровщині, у 2020 році перемогло у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України», організатором якого вже 6 років поспіль є онлайн-видання AgroPortal.ua.

Отриманий грошовий грант від головного партнера конкурсу — Посольства Королівства Нідерландів в Україні — допоміг жителям Маломиколаївки запустити виробництво цукатів з овочів та фруктів під брендом «Герцевські крафтолики»

З початком війни маломиколаївці перепрофілювалися і вже виготовили понад 4 тис. порцій сухого борщу для українських військових. Найбільше продукції було передано для 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Сушарки працюють цілодобово. За борщами формуються черги, є постійні запити від військових. З наявними потужностями господині не встигають сушити і пакувати продукцію. Саме тому AgroPortal.ua хоче їм допомогти та придбати ще одну сушарку.

Яку модель? На яку назбираємо коштів. Мінімальна вартість сушарки Ezidri Ultra FD1000 Digital — 9,5 тис. грн, в ідеалі — PROFI LINE HENDI на 10 полиць за 17 тис. грн. Суми незначні, але в разі чого ми докладемо різницю.


Давайте разом нагодуємо ЗСУ домашньою їжею👉 Банка Мonobank


P.S. Збір закриваємо 1 жовтня — у день народження AgroPortal.ua, тож ваш донат буде гарним подарунком для нашого видання.