Міністерство аграрної політики та продовольства, Держпродспоживслужба, проект ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus 1 червня розпочинають безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Курс розрахований на представників бізнесу, фахівців державного сектору в харчовій галузі та звичайних українських споживачів, говориться у повідомленні Мінагропроду.

Цей курс простою мовою пояснює непрості питання:

- що таке нове харчове законодавство України;

- що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;

- хто такі оператори ринку;

- що таке простежуваність у харчовому законодавстві;

- що таке НАССР та як його правильно читати.

Зареєструватися можна за формою.

Курс є повністю безкоштовним. Після завершення курсу слухачі отримають відповідний сертифікат.

Тематика курсу:

- Безпечність чи якість? Що регулює харчове законодавство?

- Базові знання з НАССР — що необхідно знати перед впровадженням? Програми-передумови.

- Розуміння та застосування принципів НАССР. Як уникнути типових помилок?

Автори курсу: Яна Добідовська, Юрій Оглашенний. Запрошений спікер курсу: голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.


Для довідки: в Україні впроваджена європейська модель контролю над якістю та безпечністю харчів — НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point), яка дозволяє аналізувати та контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу та споживання готової продукції.