ТАС Агро зібрала перший урожай цукрового буряку

18 жовтня 2023, 08:43 1307

Компанія «ТАС Агро» вперше в історії функціонування зібрала урожай цукрових буряків.

Як говориться у повідомленні компанії, у Західному кластері цукровим буряком було засіяно 300 га. Середня врожайність склала 60 т/га, що є хорошим показником для Вінниччини, зважаючи на непрості кліматичні умови, недостатню кількість вологи та якість ґрунтів. 

За словами генерального директора компанії Олега Заплетнюка, цукрові буряки — це доволі складна культура для вирощування, яка потребує вищого пілотажу агрономії. Але із освоєнням нової культури у компанії справилися на відмінно.

«Нині, у важкий час для нашої країни, питання ефективності сільськогосподарського виробництва набуло надважливого значення. Через певні чинники багатьом господарствам довелося переглядати власні сівозміни та знаходити нові рішення. Одним із таких рішень для компанії «ТАС Агро» стало впровадження у сівозміну нової для нас культури — цукрового буряку. Після завершення сезону та підведення підсумків будемо приймати рішення щодо можливого розширення вирощування даної культури», — підсумував генеральний директор.

Зазначається, що нині продовжується вивезення зібраного врожаю з полів підприємства. Уся кількість цукрового буряку законтрактована «Гайсинським цукровим заводом» для подальшої переробки на цукор.


Для довідки: «ТАС Агро» — провідна аграрна компанія України, що динамічно розвивається. На сьогодні обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).