Експерт: Лохина лідирує за темпами зростання попиту на світовому ринку

03 квітня 2019, 13:10 2738

Обсяги споживання лохини в країнах ЄС за останні 5 років збільшилися майже вдвічі, і очікується, що світовий ринок лохини в майбутньому продовжить зростання.

Про це повідомила старший галузевий аналітик Rabobank Сінді ван Рейсвік в рамках ягідного форуму S-Fruit Transformation.

«Головним експортером цієї ягоди залишиться Чилі, і збільшуватиметься частка Перу. Інші країни, які мають потенціал до зростання в даному секторі, в тому числі й Україна, в найближчі роки продовжать нарощувати свої потужності у експорті лохини», — зазначає Сінді ван Рейсвік.

За її словами, при правильно вибудованій стратегії виробництва та промоції, споживання лохини в ЄС у найближчі роки може зрости до рівня споживання в США, тобто до 1,2 кг на душу населення проти сьогоднішнього показника в 0,3 кг.

Сінді ван Рейсвік також звернула увагу, що виробникам ягід, вибудовуючи стратегію, в першу чергу потрібно думати про виробництво високоякісного продукту, вдосконалення технологій виробництва та ефективну співпрацю в межах ланцюга поставок.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua