Одеське органічне підприємство «Дунайський аграрій» ставить на паузу ягідний бізнес та проєкт зі збільшення площ під органічні лікарські трави.

Про це розповів під час прямого ефіру в Instagram AgroPortal.ua власник підприємства «Дунайськиий аграрій» Роман Дяжук.

«Ми змушені поставити на паузу проєкт зі збільшення площ під органічні лікарські трави — лаванда, ехінацея, календула, деревій, м’ята. Багаторічні рослини залишаться, а нові площі ми не будемо робити», — каже фермер.

Фермерство в умовах війни. Чому Дунайський аграрій ніколи не вийде з органіки Фермерство в умовах війни. Чому Дунайський аграрій ніколи не вийде з органіки

«Дунайський аграрій» — одне з перших господарств в Україні, яке розпочало займатися виробництвом органічної продукції — на сьогодні має під органікою 2,2 тис. га і виробляє понад 50 позицій органічних продуктів. Незважаючи на війну в країні, непрогнозованість ситуації та ризики, підприємство не збирається відмовлятися від вирощування органічної продукції. 

«Дунайськиий аграрій» також вже оплатив саджанці органічної малини.

«Ми планували йти ще в ягідний органічний бізнес, але будемо ставити цей проєкт на паузу, або ж візьмемо, але не той обсяг, який планували», — зазначає Дяжук.Іванна Панасюк, AgroPortal.ua