Чудовою альтернативою для шоколадних цукерок є фруктові чіпси. Рік тому це зрозуміла і сім’я Мельник із Харкова та запустила виробництво натуральних і корисних чіпсів під назвою Chips ot Enota.

Chips ot Enota — це родинна справа, де кожен має свою сферу відповідальності та задачі. Мама Тетяна — дуже грамотно налагодила та пильно слідкує за виробництвом, а донька Анна — приймає замовлення та робить відправлення.

Ідея створення виникла випадково.

«Всім нам взимку хочеться смачненького, солоденького, але корисного. Фруктів, одним словом. Закривати компоти — важка праця, а заморожені фрукти втрачають свій привабливий вигляд та смакові властивості, — розповідає для AgroPortal.ua Анна. — Тоді мама й запропонувала посушити яблука, як у дитинстві. Але хто сказав, що сушити можна тільки яблука? Так все і почалося. Спочатку сушили тільки для себе, потім для друзів і знайомих, потім для знайомих знайомих, а потім і для зовсім незнайомих».

Сировину для сушіння сім’я закуповує на оптових базах. Для сушіння використовують сушильну камеру ILMAX.

«Наш асортимент залежить від сезону. Ми сушимо: яблука, груші, банани, ківі, манго, апельсини, лимони, грейпфрути, ананаси, полуницю, кокоси, дині, кавуни, персики, нектарини, абрикоси, томати та інші овочі.

Все можна придбати окремо або міксами, залежно від походження фруктів. Наприклад, маємо мікс «Класичний», який містить яблука та груші, або «Тропічний» з бананів, ківі, манго, ананасів та кокосу. Незабаром у нашому асортименті з'являться м’ясні та рибні снеки», — додає Анна.

Власники зізнаються, що незмінним улюбленцем клієнтів є солоденький банан, на другому місці — полуниця, кавун та ананас.

Весь товар герметично пакується у харчові крафтпакети або, за бажанням клієнта, у подарункові коробки.

Купити Chips ot Enota можна лише онлайн, але в найближчому майбутньому власники планують відкрити офлайн-точку продажу в одному з ТЦ Харкова, а також вже ведуть переговори з приводу розміщення продукції у відомих мережах магазинів.


 Іванна Панасюк, AgroPortal.ua