В Україні знову оберуть найкращого молодого агронома

13 червня 2019, 16:53 1764

Агроекспертна комісія під час «Міжнародних днів поля в Україні» (International Field Days Ukraine) у Дослідницькому Київської області 20 червня тестуватиме цьогорічних конкурсантів під час «Польової БОРНІ Молодих СкаЖених агрономів».

Переможець польової частини отримає спеціальний приз — сертифікат на поїздку до Німеччини на міжнародну виставку Agritechnica 2019, повідомляють організатори.

В організації конкурсу важлива роль належатиме професійній агрономічній Facebook-спільноті «СкаЖений Агроном», яка вже другий рік підтримує молодих агрономів. Торік у онлайн-режимі в цій групі проходило окреме випробування між фіналістами нашого конкурсу, а його переможець отримав звання «Молодого СкаЖеного агронома 2018» за версією цієї спільноти.

Нині до складу агроекспертної комісії увійде представник «СкаЖеного Агроному». Також у рамках «Польової БОРНІ Молодих СкаЖених агрономів» буде нагороджено активних учасників групи, так званих зірок «СкаЖеного Агронома», звання якого цьогоріч удостоєні 19 учасників.

Польова частина для учасників конкурсу «Кращий молодий агроном 2019», які додатково зареєструються для участі у «Польовій БОРНІ Молодих СкаЖених агрономів», передбачатиме польову оцінку стану посівів, динаміки розвитку, наявності шкідників, хвороб та надання практичних рішень щодо їх контролю. Відповіді учасників оцінюватиме агроекспертна комісія. Бали, які отримають конкурсанти за участь у польовій частині, будуть включені у загальний рейтинг кожного з них.

Присутність на практичному випробуванні є не обов'язковою, але бажаною умовою конкурсу «Кращий молодий агроном 2019». Учасники, які не зможуть приєднатися до «Польової БОРНІ» та попередять про це завчасно, не втрачають бали й шанси на абсолютну перемогу в конкурсі у одній із чотирьох номінацій: «Селекція та насінництво», «Захист рослин», «Агрохімія та ґрунтознавство», «Плодоовочівництво». Водночас переможець польової частини отримає спеціальний приз — сертифікат на поїздку до Німеччини на міжнародну виставку Agritechnica 2019.

Більше інформації про конкурс за посиланням


Для довідки: «ДЛГ-Україна» організовує виставку-день поля у період із 19 по 21 червня вже третій рік поспіль за взірцем німецьких DLG-Feldtage з метою демонстрації провідних європейських технологій селекції, насінництва, догляду за посівами сільськогосподарських культур, механізації робочих процесів та практик землеробства. У режимі реального часу тут можна буде ознайомитись із новітніми агротехнологіями й обмінятися досвідом з експертами і колегами-аграріями.

Більше інформації про захід International Field Days Ukraine 2019 на сайті.