Україна вперше представлена на Mondial du Fromage

16 вересня 2023, 15:15 1401

Україну вперше представлено на одній з найвідоміших подій у галузі сиру та молочних продуктів, куди запрошують професійних представників сирного світу з різних країн — Mondial du Fromage.

Про це повідомляють у ProCheese.

Організатори Mondial du Fromage раз на два роки проводять конкурс найкращого чизмонгера світу, на якому учасники повинні пройти ряд випробувань: питання з теорії сирів, смакування продуктів наосліп, створення сирного плато з ідеєю та інші завдання. До участі допускаються лише ті, хто пройшов попередній відбір від організаторів, — усього 16 конкурсантів з усього світу.

І нарешті у 2023 році засновниця та сирна експертка ProCheese, суддя міжнародного конкурсу World Cheese Awards Оксана Чернова та команда ProCheese і Ardis Group додали українців до світової мапи чизмонгерів. Участь Оксани Чернової у Mondial du Fromage відкриває можливість українцям надалі змагатися у світових конкурсах для чизмонгерів.


Для довідки: чизмонгер  популярна сирна професія в світі. Це професійний консультант, який знається на сирах, їх поєднаннях і вміє правильно та ефективно працювати з продуктом і презентувати його покупцю.