День агронома: успішні практики контролю собівартості виробництва

12 лютого 2024, 16:18 768

Провідні фахівці галузі на Всеукраїнському практичному форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт» із власного досвіду розкажуть, як найоптимальніше скоротити витрати на технологію і не втратити ані на врожайності, ані на якості зерна.

Як пояснюють організатори заходу, якщо раніше сільгосппідприємства прагнули досягти максимальної врожайності культур, то нині в пріоритеті — зберегти рентабельність виробництва за нинішнього дисбалансу вартості ресурсів і цін на зерно. Чи не єдиний вихід у нинішніх умовах — контроль собівартості.

Зокрема, заступник директора з рослинництва ПАП «Агропродсервіс» Олег Чалик має 30-річний досвід роботи в сільському господарстві в галузі рослинництва. На форумі він розкриє інсайди успішної роботи за різних агрокліматичих умов, під впливом різних економічних чинників, а нині за його плечима ще й два роки роботи в умовах повномасштабної війни. Отож фахівець розповість про ефективну оптимізацію технології вирощування зернових культур.

Також знаний в Україні аграрій та науковець, директор ТОВ «Агрофірма «Колос» Леонід Центило поділиться досвідом біологізації землеробства, що в його сільгосппідприємстві стало основою зменшення собівартості виробництва та підвищення якості зерна.

Про свої практичні підходи до керування собівартістю через новітні технології розкаже також директор СТОВ «ВАСЮТИ» Геннадій Гадзовський.

Водночас керівник науково-дослідного відділу «Контінентал Фармерз Груп» Олег Фурманець розповість про вплив сидеральних культур на обіг елементів живлення та собівартість агровиробництва. Усі виступи спікерів супроводжуються цікавими презентаціями з реальними результатами дослідів та екпериментів сільгосппідприємств. Підвищуйте свою ефективність разом із провідними практиками аграрної галузі на форумі «ДЕНЬ АГРОНОМА. Вирощуємо на експорт».