Контінентал завершив підживлення озимих

20 березня 2024, 14:50 781

«Контінентал Фармерз Груп» завершила один із важливих технологічних етапів польових робіт — ранньовесняне регенеративне підживлення озимих культур.

Як говориться у повідомленні компанії, здійснено перше внесення азотних добрив на площі 89,5 тис. га, з яких 43,2 тис. га — це озима пшениця, 33,4 тис. га — озимий ріпак, які є стратегічними культурами для «Контінентал», та 12,9 тис. га — озимий ячмінь.

Для ранньовесняного підживлення на більшості площ компанія застосувала традиційні гранульовані добрива — аміачну селітру та карбамід, на частині площ — сульфат амонію. За словами операційного директора «Контінентал Фармерз Груп» Костянтина Шитюка, етап першого азотного підживлення вдалося провести згідно з планом та в оптимальні агрономічні терміни.

«Коригування норм і термінів внесення ми здійснювали, зважаючи на запланований вид добрива, стан посівів і потенціал урожаю. Такий диференційований підхід дозволяє нашим агрономам під час розробки плану підживлення максимально враховувати потенціал кожного масиву, а також потенціал культури на конкретному полі задля ефективного стимулювання кущення та активізації росту кореневої системи рослин», — зазначив Костянтин Шитюк.

У структурі посівних площ «Контінентал» на врожай-2024 озимі займають майже половину — 49%. Посіви перезимували добре.

Зазначається, що на початку сезону весняно-польових робіт «Контінентал» суттєво оновив свій технічний парк новими тракторами та іншою сільськогосподарською і спеціальною технікою.


Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія, яка обробляє 195 тис. га землі в 5 областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській. Компанія спеціалізується на рослинництві: вирощує зернові, олійні та технічні культури, а також є одним із найбільших в Україні виробників картоплі.