Світове виробництво волоських горіхів збільшилося на 17%

04 грудня 2022, 11:16 2702

Останніми роками на ринок вийшов новий виробник волоського горіха, що значно збільшило світові обсяги.

Про це повідомив директор Perlim Noix Джонатан Родс, пише FreshPlaza.

«Чилі зараз є великим виробником волоського горіха. Це збільшує конкурентний тиск на французький горіх, який і так страждав від конкуренції. Чилі, а також Китай зробили свій внесок у 17-відсоткове збільшення світового виробництва волоського горіха цього року», — зазначає Джонатан Родс.

За його словами, глобальний ринок уже був достатньо забезпечений до прибуття нового врожаю з північної півкулі та до початку північноамериканської кампанії. Проблема у тому, що надлишковий обсяг надходить на ринок, де споживання стикається з труднощами.

«Економічна ситуація в Європі зараз є явно складною. Франція захищена енергетичним щитом, який «стримує» зростання вартості енергії. В інших країнах, таких як Англія або Іспанія, ці витрати можуть бути помножені на 8, що неминуче чинить великий економічний тиск на всі домогосподарства. Потім потрібно знайти компроміс на кількох рівнях, включаючи продовольчий сектор. Волоські горіхи не вважаються основними продуктами харчування, тому падіння купівельної спроможності на них справді позначається. Сьогодні продаж сухофруктів і горіхів, за оцінками, знизився на 15%, тоді як світове виробництво збільшилося на 17%», — зауважує Джонатан Родс.