Ранкова кава // Як правильно почати свій день

16 серпня 2016, 06:00 2288

Декілька перших годин після пробудження істотно впливають на весь робочий день: на продуктивність, на якість праці. І взагалі, набагато приємніше, коли справа робиться не без вашої участі, а робота — в радість.

Хіба так буває? Ще б пак! Головне — правильно розпочати свій день.

Отже. З чого почати ранок?

1. Зі склянки чистої води

Після 8 годин сну будьте впевнені, що організм втратив дуже багато вологи. Поповнити ресурс може тільки чиста вода. Не чай, не кава, не інші напої, а тільки чиста вода.

Після швидкого, часто важкого пробудження про це правило дуже легко забути. А забувши, ви повз волі відчуєте на собі всі принади легкого зневоднення: зниження активності, безпричинна втома, слабкість, туман в голові, кола перед очима. Воно вам треба?

У той же час це дуже проста порада, яка з часом може стати доброю звичкою.

2. Запитати себе: Для чого цей день?

Дивне питання? Може і так. Але воно налаштує вас на осмислення подальших дій.

3. З'їсти правильний сніданок

Може хтось і вірить, що енергія приходить з космосу. Але людей на сонячних батареях ми ще не зустрічали. А хороший, правильно підібраний для вас сніданок — ось джерело як фізичної, так і психічної енергії на весь день.

Звичайно, над  цим «правильно» потрібно попрацювати індивідуально, підібрати «ранкове їстівне» самому. Можливо, комусь достатньо дві склянки води з лимоном, а комусь важливо вранці кого-небудь з'їсти (в переносному сенсі слова)...

4. З'явитися вчасно на робоче місце

Якщо з'явитися вчасно або трохи раніше на своє робоче місце, тим самим ви почнете свою роботу вже з почуттям виконаного обов'язку. Це перший успіх на роботі. Усвідомлення того, що ви вже молодець, допоможе і в іншій діяльності відчути себе таким. А може, не просто відчути, а й стати таким.

А ось запізнення на роботу... Не тільки залишить про вас погане враження, але і здатне зіпсувати весь день.

5. Виставити пріоритети

Розподіліть свій робочий ентузіазм, поки він не пропав до обіду, на ті справи, які потрібно виконати в першу чергу, на ті завдання, які визначають важливу частину вашої професійної діяльності.

Всього 5 нескладних правил — цього достатньо, щоб почати і продовжити свій робочий день продуктивно і без особливого надриву над собою.

Успіхів!


AgroPortal.ua за матеріалами IAim.ru.