*Текст подається мовою оригіналу
Как на счет лимона? Кофе с лимоном — это, по словам экспертов, полезное сочетание, благотворно влияющее на многие процессы в организме человека: от работы сердца до состояния кожи.
Организм обеспечивается двойной порцией антиоксидантов. Ведь в кофе содержатся флавоноиды, которые в сочетании с витамином С из лимона помогают в 2 раза активнее бороться со свободными радикалами.
А антиоксиданты ответственны за предотвращение окислительных процессов в организме. Употребление продуктов с антиоксидантами приводит к укреплению иммунитета, омолаживает организм, профилактирует многие болезни.
Сочетание кофе и лимона приводит также к улучшению когнитивной (познавательной) функции организма человека. Кофеин при воздействии на аденозиновые рецепторы в головном мозге повышает работоспособность и концентрацию, а также улучшает память. Активные вещества в соке лимона обладают схожим действием.
Каким образом добавить лимон в кофе? Все зависит от ваших предпочтений — можно выдавить сок лимона, а можно опустить в кофе дольку лимона. Главное, чтобы напиток не был горячим.
AgroPortal.ua по материалам Foodandmood.com.ua

200-річний млин отримав друге життя: подружжя на Вінниччині відродило родинну справу

Органічна плантація лохини як впорядкований програмний код

УКАБ Агротехнології 2026. Захід: усі козирні рішення на одному полі

Світове виробництво кави залишається залежним від широкого використання пестицидів, значна частина яких заборонена в Європейському Союзі через ризики для здоров'я людини та довкілля.

Львівське господарство «Лавандові пагорби» презентувало новинку — каву з натуральною лавандовою олією.

Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрило масштабне виробництво фальсифікованої кави під логотипами відомих міжнародних брендів на Київщині.

Кавовий фермер у четвертому поколінні збільшує обсяги продажів з єдиної в Бразилії плантації рідкісного сорту кави «еугеніоїдес».

У Солонці біля Львова офіційно зафіксували національний рекорд «Найбільша в Україні колекція тропічних і субтропічних фруктових рослин».

У Валенсії, Іспанія, успішно функціонує некомерційна ферма, яка заснована Вісентом Тодолі. Тут зберігається понад 500 різновидів цитрусових. Кожен плід — витвір природи.

Тетяна Кузьмук із Запорізької області почала вирощувати цитрусові майже 14 років тому. Спочатку ця справа була як хобі, нині вона не уявляє життя без своїх лимонів та апельсинів. Каже: вони смачніші, ніж імпортні.


