Техноблог. Встигнути вчасно: як обрати посівний комплекс для оперативного виконання робіт (ВІДЕО)

30 листопада 2020, 06:53 4129

Коли у ФГ «Марія Ґолд» збільшився земельний банк, постало питання оперативності виконання всіх операцій, зокрема посіву. Підійшли до питання підбору скрупульозно та відповідально: після випробування полем прийняли рішення на користь SKY Maxi Drill.

«У вологу погоду посівний комплекс SKY Maxi Drill сіє краще в порівнянні з конкурентами. При виборі техніки для точного висіву зупинились на SKY, за допомогою якого тепер можемо швидше зайти в поле та оперативно здійснити посів», — розповідає співвласник ФГ «Марія Ґолд» Павло Хтей (Львівська область).

Павло розповідає, що організували серед деяких виробників техніки демонстраційний показ, здійснювали посів сої і, побачивши техніку безпосередньо у роботі, прийняли остаточне рішення. «Слід зауважити той факт, що Львівський регіон насичений опадами, тому потрібно працювати по перезволоженому ґрунті та слідкувати, щоб техніка не забивалась, з чим MaxiDrill на даний момент вдало справляється, не зміщуючи терміни посівних робіт», — додає Павло Хтей.

Павло Хтей
Співвласник ФГ «Марія Ґолд Павло Хтей

У господарстві «Марія Ґолд» цього сезону вже здійснили посів ячменю, ріпаку та пшениці, всього засіяли близько 800 га.

«Важливим фактором для нас була мобільність техніки, оскільки поля розташовані далеко одне від одного — на відстані 50 км, що потребує постійного транспортування техніки. У SKY MaxiDrill є окремі транспортні колеса, що дуже зручно у використанні», — говорить Павло Хтей.

У господарстві також відмічають, що посівний комплекс легкий у налаштуванні. «Навіть школяр може справитись», — сміється фермер і додає, що сам налаштовує техніку, і нарікань від механізатора також немає. 

Із допомогою Maxi Drill максимальна швидкість посіву за необхідності становить 18 км/год, оптимальною є 12 км/год. Бункер сівалки розділений на 2 частини.
Міжряддя на SKY Maxi Drill становить 15 см, але за рахунок того, що висівні диски знаходяться на відстані 56 см, у посівного комплексу велика пропускна здатність, тому техніка може працювати як по вологому ґрунті, так і по великих пожнивних рештках.

Посівний комплекс має всього декілька точок змащування. Робота Sky Maxi Drill направлена на велику продуктивність для оперативного виконання всіх процесів.

«Ми постійні, а головне — задоволені клієнти компанії «Суффле Агро Україна». Закуповуємо у них засоби захисту рослин, мінеральні добрива та насіння. А коли не було власного агронома, користувались послугами агронома-консультанта компанії», — зазначає Павло Хтей.


Для довідки: компанія «Суффле Агро Україна» є ексклюзивним дистриб’ютором техніки виробництва SKY Agriculture i представляє на ринку України 2 посівних комплекси — MaxiDrill та EasyDrill. Обидва агрегати виготовляються у Франції на заводах компанії Sulky, яка вже відома українським фермерам як виробник розкидачів мінеральних добрив.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua