Техноблог. Перевіряти техніку на міцність найкраще в українських умовах (ВІДЕО)

10 квітня 2020, 06:15 4446

У французькій компанії SKY Agriculture, яка є виробником сільськогосподарської техніки, кажуть, що спеціалісти працювали над технологією роботи посівних комплексів MaxiDrill та EasyDrill більше 40 років, і в них зібрані найкращі рішення. Втім, представники виробника постійно шукають порад у самих користувачів — фермерів.

Французький виробник техніки вважає, що Україна — одна з найбільших аграрних країн, відповідно навантаження на агрегат більше, тому саме тут потрібно збирати відгуки та можна отримати реальну картину.

технічний консультант компанії SKY Agriculture Антуан Камбієр
Технічний консультант компанії SKY Agriculture Антуан Камбієр

«Протягом тижня мені вдалося відвідати декілька фермерських господарств, і всі в рази більші, ніж у Франції, — розповідає технічний консультант компанії SKY Agriculture Антуан Камбієр, який приїхав до України задля інспектування посівних комплексів, що вже працюють у господарствах, та отримання відгуків для подальшого покращення роботи агрегатів. — Я приїхав, щоб перевірити стан посівних комплексів та впевнитись, що клієнти мають останню версію комплектації. Хотів особисто переконатись, як, наприклад, у ФГ «Ромашка-Сім» (Вінницька обл.), що клієнт задоволений. Можливо, підказати, як можна покращити роботу».

Також він додає, що Україна — це великий ринок, і компанія SKY Agriculture хоче нарощувати свої позиції тут.

 

«Сівалка, яку ми сьогодні оглянули, готова до роботи. І всі агрегати, які я встиг побачити в інших господарствах, перебувають у хорошому стані, значних проблем не виявлено. Скрізь відбувся вдалий перший запуск агрегатів», — стверджує Антуан Камбієр.

Також спеціаліст відмітив, що деякі побажання власників обов’язково будуть розглядатися на заводі для подальшого впровадження.

Основними перевагами посівного комплексу EasyDrill, на думку технічного консультанта компанії SKY Agriculture, є універсальність — можливий прямий посів, посів за мінімального обробітку ґрунту; наявність чотирьох бункерів: основний — розділений на 2 частини, та два додаткових — по 120 л; дві глибини посіву.

«Сьогодні наші посівні комплекси та їхні опції є рішенням, якого потребують як французькі, так і українські аграрії. EasyDrill та MaxiDrill — це сівалки високої якості, які можуть працювати у різних умовах, на різних ґрунтах», — зазначає Антуан Камбієр.

Безперебійну роботу посівних комплексів забезпечують сервісні спеціалісти компанії «Суффле Агро Україна», яка є ексклюзивним дилером техніки SKY. Щороку після закінчення сезону компанія забезпечує безкоштовне дефектування посівної техніки та надає експертний висновок про стан агрегатів.  

У ФГ «Ромашка-Сім» з допомогою EasyDrill сіють ріпак, ячмінь, пшеницю, гречку, фацелію та інші культури.

«Я вважаю, що аналогів даній техніці немає. Сіє в будь-яку погоду і в будь-який ґрунт, що важливо, щоб бути максимально оперативним під час посівної. Відмінно тримає глибину посіву», — говорить керівник ФГ «Ромашка-Сім» Сергій Хоцько.

Також він додає, що стосовно затрат на паливо агрегат економний. «Нам потрібна була сівалка, яка працюватиме у важких умовах без підготовки ґрунту при підвищеній вологості, і ми її отримали», — говорить фермер.

Подібні поїздки по господарствах і спілкування з фермерами технічний консультант компанії SKY Agriculture практикує постійно, особливо у Франції.
«Слухаємо, з якими проблеми стикаються аграрії, оскільки не все ідеальне, і навіть незважаючи на великий досвід компанії SKY Agriculture, ми хочемо завжди вдосконалюватись, шукати кращі рішення, і саме наші клієнти нам у цьому допомагають», — резюмує Антуан Камбієр.


Для довідки: компанія «Суффле Агро Україна» є ексклюзивним дистриб’ютором техніки виробництва SKY Agriculture i представляє на ринку України 2 посівних комплекси — MaxiDrill та EasyDrill. Обидва агрегати виготовляються у Франції на заводах компанії Sulky, яка вже відома українським фермерам як виробник розкидачів мінеральних добрив.