UKRAVIT запускає новий виробничий корпус

26 грудня 2018, 08:57 1698

Компанія UKRAVIT розширює свої виробничі потужності та запускає в експлуатацію новий сучасний виробничий корпус «Заводу UKRAVIT» у Черкасах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Сьогодні компанія UKRAVIT — єдиний національний R&D-виробник на українському ринку ЗЗР. Ми постійно вдосконалюємо наш продукт, створюємо унікальні формуляції й комплексні рішення, які відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки. І аграрії відчувають різницю: попит на продукцію UKRAVIT зростає. Тому в останні роки ми відчули потребу в розширенні виробничих потужностей, аби повною мірою забезпечити наших клієнтів усім необхідним. І в наступному році ми запускаємо в роботу виробничий корпус №7», — зазначає засновник компанії UKRAVIT Віталій Ільченко.  

За його словами, на будівництво нового виробничого корпусу пішло близько 1,5 року. Його загальна площа становить понад 1 300 м² і включає 6 новітніх цехів, оснащених сучасним обладнанням. Сьогодні тут у тестовому режимі вже працюють лінії з виробництва суспензій, водних розчинів, порошків, що змочуються, гранул, що розчиняються, та установка з виробництва фунгіцидів у інертному (азотному) середовищі.   

Як зазначає директор з виробництва «Заводу UKRAVIT» Володимир Ільченко, запуск нового виробничого корпусу відкриє нові можливості для компанії та її клієнтів.

«Наразі усі процеси налагоджені, установки працюють у тестовому режимі. У наступному році із запуском корпусу на повну потужність ми плануємо збільшити обсяги виробництва на 1100 тонн щомісяця в асортименті продукції», — зазначає Володимир Ільченко.