Стартував конкурс соціальних проєктів «Україна — житниця майбутнього»

24 лютого 2021, 19:00 2216

Компанія «Байєр» оголосила про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках восьмого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна — житниця майбутнього».

По це повідомляє прес-служба компанії.

Подання заявок на перший етап відбуватиметься до 9 березня 2021 року. Пропозиції соціальних проєктів приймаються за такими напрямами: освітні програми, програми зі сталого розвитку середовища громад.

Відбір пропозицій проєктів здійснюватиметься у три етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проєкт українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проєкт та організацію англійською та українською мовами. Після розгляду Наглядовою радою програми відібрані проєкти-фіналісти мають подати усю проєктну документацію англійською мовою на фінальний розгляд до міжнародної грантової платформи CyberGrant.

N.B. Як Байєр підтримує соціальні проєкти

Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів оголосять влітку 2021 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна на сайті компанії «Байєр».

Максимальний розмір гранту, що може бути наданий, — 270 000 грн. При цьому власний фінансовий внесок організації має становити не менше ніж 10% від бюджету проєкту.

Проєктна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців.

Гранти для реалізації проєктів надаються громадським організаціям, які мають досвід роботи не менше трьох років.


Для довідки: Програма соціальних інвестицій «Україна житниця майбутнього» була започаткована у 2013 році. Основна місія програми — поліпшення життя людей шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

«Байєр» — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.