Продажі Corteva в Україні зросли на 9%

18 серпня 2020, 16:22 2812

Міжнародна науково-дослідна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience в Україні за підсумками першого півріччя 2020 р. продемонструвала потужне зростання бізнесу як в напрямку насіння, так і засобів захисту рослин.

Про це йдеться у повідомленні компанії. 

Зафіксований чистий обсяг глобальних продажів за перше півріччя 2020 року склав $9,1 млрд, що на 2% більше порівняно з попереднім роком; органічні глобальні продажі зросли на 5%. Операційна глобальна EBITDA склала $2 млрд, що на 3% більше за аналогічний період 2019 року.

«Компанія продовжує досягати прогресу щодо впровадження програми з підвищення продуктивності, а також синергії витрат. Використовуючи переваги гнучкої та стійкої системи постачання, компанія змогла мінімізувати вплив поточної кризи, пов«язаної з COVID-19, на свою операційну діяльність», — пояснюють в компанії. 

В першому півріччі український бізнес продемонстрував зростання продажів на майже 9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За цей період бізнес засобів захисту рослин зріс на 14% за рахунок гербіцидного напрямку як ключового драйверу, який збільшився на майже 35% у першому півріччі 2020 року. Значне зростання продажів обумовлене активним виведенням та розширенням інновацій на українському ринку, зокрема, гербіцидів Квелекс™, Геліатекс™, Дівікстон™ та Слаш™. Крім того, фунгіцидний напрямок, представлений 13 продуктами, включаючи інновацію на основі молекули Зорвек®, продемонстрував особливо потужне зростання у другому кварталі на майже 65%. Компанія очікує, що активне виведення і розширення інновацій за результатами сезону зумовить зростання долі ринку у засобах захисту рослин на рівні сільгоспвиробника.

Насіннєвий бізнес компанії в Україні у першому півріччі зріс на 7%, зокрема, завдяки впровадженню моделі прямих продажів насіння бренду Pioneer® та реєстрації нових гібридів. Ключовим драйвером росту насіннєвого бізнесу в першому півріччі стали продажі насіння кукурудзи, що зросли майже на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Керівництво компанії очікує зростання долі ринку насіння кукурудзи на рівні сільгоспвиробника. У другому кварталі 2020 р. значне зростання продажів також відбувалося в напрямку насіння соняшнику на більш ніж 22%. Додатковим драйвером зростання насіннєвого бізнесу у першому півріччі став запуск на українському ринку преміальної обробки насіння LumiGEN®, частка якого склала близько 20% від усього реалізованого насіння бренду Pioneer®. 

В першому півріччі 2020 року Corteva Agrscience значно поповнила набір ефективних фінансових рішень, які допомагають сільгоспвиробникам розширити кредитний ліміт на придбання продукції Corteva Agriscience та забезпечити захист від впливу коливань ціни на продукцію. Так, продовжено партнерську програму між Corteva Agriscience та Райффайзен банк Аваль з меншою вартістю авалювання векселя та запроваджено програму страхування врожаю соняшнику з метою забезпечення гідного доходу за несприятливих погодних умов спільно з PZU Україна, ARX та Europ. Крім того, компанія пропонує сільгоспвиробникам використовувати авальовані векселі, аграрні розписки та банківські гарантії для полегшення купівлі якісного насіння та засобів захисту рослин. 

З метою задоволення зростаючих потреб і очікувань сільгоспвиробників Соrteva Agriscience також продемонструвала збільшення масштабів виробництва гібридів насіння кукурудзи та соняшнику на власних потужностях сучасного насіннєво-виробничого комплексу, розташованого у с. Стасі Полтавської обл., а також за рахунок збільшення виробництва насіння разом із партнерськими організаціями. На сьогодні компанія є одним з лідерів у виробничих площах локалізації насіннєвого виробництва серед мультинаціональних компаній в Україні — загалом більше 6000 га. До 60% всього насіння, що продається Corteva Agriscience в Україні, вироблено локально з врахуванням міжнародних та національних стандартів якості.

«Ми задоволені комерційними результатами першого півріччя в Україні і очікуємо зростання консолідованої долі ринку на рівні сільгоспвиробника за результатами минулого сезону», — зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі Сергій Харін.


Для довідки: Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість — включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин; водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, оскільки виконує своє зобов«язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.