НІБУЛОН встановив квартальний рекорд з експорту зерна

08 жовтня 2019, 09:13 1429

Компанія «НІБУЛОН» за перший квартал 2019/20 МР перевезла власним флотом рекордну кількість вантажів — більше 971 тис. т.

Як говориться у повідомленні підприємства, за вказаний період «НІБУЛОНу» вдалося перевантажити рекордну кількість сільгосппродукції на експорт — більше 770 тис. т, що на 4% більше від показника 2018/19 МР.

«Окрім того, маємо максимальний результат із перевантаження флотом збіжжя на експорт й за підсумками місяця. У серпні судноплавна компанія вперше за весь час свого існування перевантажила більше 325 тис. т», — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що компанія планує підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн т та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 5-6 млн т на рік.


Для довідки: основні активи компанії «НІБУЛОН» розташовані в Україні. Компанія обробляє 82 тис. га землі, володіє і управляє другою за величиною мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві, в Чорноморському регіоні. «НІБУЛОН» експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу.