LNZ Group виходить на ринок енергоносіїв

10 травня 2019, 08:00 2915

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 26 квітня 2019 р. видала ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» (LNZ Group) ліцензію на постачання природного газу.

Як йдеться в повідомленні компанії, крім постачання газу, LNZ Group планує отримати ліцензію з постачання електроенергії.

Керівник енергетичного напрямку LNZ Роман Кравець відзначив, що основний фокус постачання енергоносіїв — аграрний ринок.

«Ми пропонуємо зручні, зрозумілі та гнучкі механізми постачання енергоносіїв, також ми будемо створювати максимально комфортні умови споживачам у розрізі добового балансування газу та потужностей», — зазначив Кравець.


Для довідки: LNZ Group — сучасна диверсифікована компанія з 170-річною історією. Один із лідерів насіннєвого ринку України з багаторічним досвідом роботи з провідними міжнародними компаніями-селекціонерами з виробництва насіння кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці, гороху, ячменю.

Компанія розвиває три напрямки бізнесу: агровиробництво (Agro), насінництво (Product) і дистрибуцію (Market). Обробляє 70 тис. га землі та має більше 3 тис. працівників у сезон.

До складу LNZ Group входить 33 агрофірми, а також спеціалізований завод з виробництва кукурудзи, багатофункціональний завод з виробництва насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, два елеватори в Черкаській і Сумській областях, 5 логістичних центрів і власний митний склад.