Мікро-, малим та середнім підприємствам та малим виробникам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані протягом перших місяців вторгнення, або території інших областей, які постраждали від активних бойових дій, можуть отримати допомогу від грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні».

Про це повідомляють в об’єднанні «Органічна Ініціатива».

Відзначається, що мета грантової програми — підтримка виробників органічних продуктів, збереження та посилення спроможності органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі.

На першому етапі в межах грантової програми буде надано підтримку на:

Максимальний розмір підтримки в межах 1 етапу програми складатиме 70 тис. грн.

Надіслати запити (форма заявки та бюджету) на підтримку потрібно не пізніше 15 травня 2022 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.

Терміни проведення 2 етапу програми будуть оприлюднені окремо і залежатимуть від доступних коштів. 


Для довідки: грантова програма вже має фінансову підтримку Швейцарії через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань SECO в межах програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі (OT4D)», що впроваджується IFOAM — Organics International у партнерстві з HELVETAS Swiss Intercooperation та Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL) та Sunrise Foods International (Канада).

Україна за час війни експортувала 12 тис. т органічної продукції Україна за час війни експортувала 12 тис. т органічної продукції

Експорт через Дунай з річкових портів Рені та Ізмаїл залишається актуальним для виробників органічної продукції в України.

Фермерство в умовах війни. Чому Дунайський аграрій ніколи не вийде з органіки Фермерство в умовах війни. Чому Дунайський аграрій ніколи не вийде з органіки

«Дунайський аграрій» — одне з перших господарств в Україні, яке розпочало займатися виробництвом органічної продукції — на сьогодні має під органікою 2,2 тис. га і виробляє понад 50 позицій органічних продуктів. Незважаючи на війну в країні, непрогнозованість ситуації та ризики, підприємство не збирається відмовлятися від вирощування органічної продукції. 

Мультимедіа