В УКАБ обрали нового генерального директора

18 вересня 2023, 11:15 1723

Президія асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» 15 вересня шляхом голосування підтримала призначення Олега Хоменка на посаду генерального директора УКАБ, який має змінити на цій позиції Романа Сластьона з 1 жовтня 2023 року.

Про це говориться у повідомленні асоціації.

«Олег Хоменко має успішний досвід управлінської роботи на керівних посадах у аграрних компаніях, досвід реалізації проєктів у державному секторі та взаємодії з органами державної влади. Зокрема, Олег Хоменко працював у Верховній Раді України, Мінагрополітики, очолював низку регіональних підприємств ІМК та донедавна був керівником на одному з підприємств МХП. Експерт є магістром з фінансів та має ступінь кандидата економічних наук», — уточнили в асоціації.

В УКАБ упевнені, що глибока експертиза, розуміння реального аграрного бізнесу, лідерські якості й аналітичні здібності допоможуть Олегу Хоменку розвивати асоціацію, підтримувати її членів якісними продуктами та послугами й сприяти подальшому розвитку агробізнесу в Україні.

Зазначається, що попередній генеральний директор УКАБ Роман Сластьон завершує 4-річний термін на цій посаді та переходить на посаду керівника бізнесу в Україні ICL growing solutions. ICL Group — це міжнародний концерн, який спеціалізується на забезпеченні інноваційних рішень живлення рослин для сталого сільського господарства, індустріальних матеріалів, сталої енергетики та індустрії охорони здоров’я і особистого догляду.