HORSCH адаптує техніку під український ринок

22 листопада 2019, 12:39 2099

Німецький виробник сільгосптехніки компанія HORSCH розробляє техніку під потреби українського фермера та відповідні ґрунтово-кліматичні умови.

Таку думку висловив регіональний менеджер компанії «Хорш Україна» в Центральній Україні Вадим Коваль під час міжнародної виставки AGRITECHNICA 2019 (Німеччина).

«Всі вдосконалення, які відбуваються в кожній машині, — це запит від нашого клієнта. Також є багато машин, розроблених під ринок України, під потреби наших фермерів, — говорить Вадим Коваль. — Наприклад, посівний комплекс HORSCH Maestro представлений на ринку України з можливістю одночасного внесення мінеральних добрив при посіві. При такому внесенні мінеральні добрива стовідсотково розчиняються за будь-яких погодних умов, особливо при нестачі вологи, відповідно краще засвоюються рослиною».

Зокрема, компанія «Епіцентр Агро» придбала 18 одиниць 24-рядного пропашного посівного комплексу HORSCH Maestro, 4 з яких з опцією одночасного внесення мінеральних добрив при посіві. Об’єм бункера 5000 л на насіння і 3800 л — на добрива.

«Ми намагаємося максимально забезпечувати контакт між клієнтом, дилером і заводом. Завжди слухаємо і хочемо отримати зворотній зв’язок від клієнта, щоб знати, що працює краще, що гірше, і що потребує вдосконалення», — додав Вадим Коваль.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua