В компанії Верес новий генеральний директор

07 жовтня 2021, 09:05 4333

Генеральним директором групи компаній «Верес» призначено Олену Харитонову.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, Олена Харитонова має 24-річний досвід роботи на національному і міжнародному ринках в таких компаніях, як Nestle Ukraine, Coca-Cola Україна, Ukrsibbank BNP Paribas (Україна), Beiersdorf (Україна і Німеччина), PZ Cussons (Нігерія).

До приходу у «Верес» вона обіймала посаду виконавчого директора Natural Juice Holding (Узбекистан).

Олена Харитонова має широку експертизу в питаннях трансформації бізнес-моделей, створенні стратегій просування нових брендів і перезапуску продуктових портфелів.


Для довідки: ГК «Верес», що входить до інвестиційної групи Smart Holding, є вертикально інтегрованим бізнесом у сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування, зокрема консервованої продукції, соусів.

Група об'єднує 2 переробні підприємства та 2 сільськогосподарські підрозділи, а також логістичний центр зі зберігання продукції. До її складу входить найбільше в Україні господарство з вирощування шампіньйонів. На потужностях групи щорічно переробляється до 25 тис. т плодово-овочевої продукції.

Експортна географія продукції бренду «Верес» складається з більш ніж 35 країн світу. Частка групи на внутрішньому ринку консервованої плодово-овочевої продукції України сягає 30%. Група входить до ТОП-3 виробників консервованих овочів в Україні.