Української вівсянки на світових ринках побільшає

21 січня 2022, 16:04 572

«Добродія Фудз» представить продукцію під ТМ «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) на наймасштабнішій у світі виставці Gulfood, що відбудеться у Дубаї (ОАЕ) 13-17 лютого.

Про це повідомляє прес-служба Agricom Group.

Як зазначається, Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв, яка щорічно збирає великих переробників і постачальників. У заході беруть участь понад 4 тис. компаній та близько 100 тис. відвідувачів із 185-ти країн світу.

«На сьогоднішній день компанія поставляє продукцію до 39-ти країн світу (до країн Північної та Південної Америки, ЄС, Африки, Азії та Ближнього Сходу). З моменту запуску інноваційного виробництва в Чернігівській області ми продемонстрували відмінну якість нашої продукції й надалі маємо намір розширювати географію нашого експорту», — поділився виконавчий директор та співвласник Agricom Group Петро Мельник.


Для довідки: ТМ «Добродія» — один із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні. Продукція «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їхній основі в Європі. Продукція заводу представлена в найбільших національних торгових мережах України, а також експортується до 39-ти країн світу (до країн ЄС, Азії, Африки, США, Бразилії, Індії, Китаю та ін.). Реалізацію продукції «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group. За результатами 2021 року група увійшла до ТОП-50 кращих компаній України та ТОП-25 українських компаній-експортерів (рейтинги «Влада та гроші»).