У Філд Груп розширили виробництво овочів

11 червня 2023, 09:20 1612

Підприємство «Філд Груп» спеціалізується на картоплі. Цьогоріч спектр овочів суттєво розширили: було посіяно 45 га цибулі, 30 га пекінської капусти, 20 га спаржі, а також по 8 га артишоків та кореневої селери.

Про це AgroPortal.ua розповіла головний агроном компанії Ольга Лонська. 

За її словами, рішення вирощувати овочі борщового набору було прийнято ще минулого року, і до картоплі додали буряк, моркву, капусту білоголову, пекінську, червоноголову, цибулю. Ціни не було на картоплю і буряк, решта овочів себе виправдали. Тож після фінансового аналізу компанія вирішила зупинитися на вищезгаданих овочах, збільшивши посіви «пекінки» втричі й додавши такі незвичні овочі як спаржа й артишок. 

«У нашій компанії люблять екзотичні овочі», — говорить Ольга Лонська. Спаржу та артишок будуть збирати вручну. Сезонних працівників не бракуватиме, адже працюють офіційно. Реалізація спрямована переважно на мережі та HoReCa.

Щодо цибулі, то планують запустити конвеєр: озима збиратиметься першою, далі йде так звана рання цибуля, а пізні сорти закладуть на зберігання, щоб продавати після Нового року. 

«І хоча можливі сильні коливання ціни, але цибуля завжди приносить прибуток», — коментують у «Філд Груп». 


Світлана Цибульська, AgroPortal.ua