Ранні посіви кукурудзи Агропродсервісу добре зійшли

30 квітня 2019, 10:22 1638

Компанія «Агропродсервіс» станом на 25 квітня 2019 р. завершила сівбу кукурудзи.

Цього річ під дану культуру загалом по всіх підприємствах компанії передбачено 6,4 тис. га, в тому числі понад 900 га посіву під силос, говориться у повідомленні підприємства.

«Ранні посіви кукурудзи (від 1 квітня) демонструють хорошу схожість. Густота рослин становить від 80 до 89 тис. на круг, а їх розвиток знаходиться в фазі трьох листків. При цьому помірне похолодання, яке спостерігається останнім часом, вносить свої корективи в агротехнічні терміни. Але загрози загибелі для рослин немає», — розповідає агроном-технолог компанії Андрій Кулян.

За словами спеціалістів підприємства, цьогорічний посів кукурудзи характерний сталою динамікою, достатньою вологістю та відсутністю розривів під час посівних робіт, що дає можливість давати позитивні прогнози щодо врожаю.


Для довідки: «Агропродсервіс» — один з провідних вертикально інтегрованих агрохолдингів України, працює з 1999 року. Земельний банк — 40 тис. га. Має потужності з виробництва насіння, переробки сої та виробництва комбікормів, три елеватора потужністю зберігання 172 тис. т. Також займається свинарством, виробництвом молока та птахівництвом. Потужності птахівництва оцінюються в 2 млн голів птиці на рік.