LNZ Group із брендом UNIVERSEED та Zinka починають співпрацю

30 березня 2020, 08:31 3296

Компанія LNZ Group спільно з ФГ «Тетяна 2011» та ТМ Zinka починає співпрацю задля наочної демонстрації переваг силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED під час використання їх у молочній промисловості.

Спільна робота запланована на весь поточний рік із перспективою на продовження співпраці. Про це AgroPortal.ua повідомили в компанії LNZ Group.

«Ми хочемо на прикладі конкретного господарства показати замкнутий цикл виробництва, який включає використання силосу UNIVERSEED. Таким чином можна  продемонструвати всі переваги силосу на ринку, пояснити особливості гібридів», — коментує директор з маркетингу компанії LNZ Group Юлія Каменєва. 

Вона додає, що таким чином можна не лише розповісти, а й спробувати та показати найкращий силос на ринку України. «Оскільки, як ми бачимо з Zinka, продукти типу ЗСЖ вибирають силос UNIVERSEED для своїх кіз і для виробництва преміальної та здорової продукції з козячого молока».

Заступник голови ФГ «Тетяна 2011» Віта Олійник каже, що для них даний вид співпраці новий. «Ми використовуємо багато способів, щоб донести до кінцевого споживача, що козяче молоко — це корисно та смачно. Наші тварини — поціновувачі натуральних, власно заготовлених кормів. Тому все власно вирощене, і ми впевненні у якості продукції», — каже вона. 

ФГ «Тетяна 2011» з першого року діяльності користувались продуктами LNZ Group. «Коли займались вирощуванням цукрового буряку, звернули увагу, що компанія є ключовим виробником посівного матеріалу кукурудзи, соняшнику. Також важливий той фактор, що LNZ Group пропонує індивідуальні умови співпраці. Таким чином зав’язались дружні бізнес-стосунки між підприємствами», — розповідає заступник голови господарства з агрономічних питань Олександр Сивогорло.    

Також він додає, що у портфоліо силосної кукурудзи LNZ Group є ексклюзивні гібриди з відмінними агротехнологічними властивостями, які високо оцінені  в молочній галузі господарства. Минулого року ФГ «Тетяна 2011» вперше посіяли силосні гібриди S3909 ФАО 390 та задоволені отриманим результатом.

«Ми отримали високу біологічну врожайність за рахунок високорослих рослин зі збільшеною кількістю листків, які знаходились над початком. Необхідний баланс за рахунок формування та розвитку великих початків з борошнистим пилком зерна. І найголовніше — чистий, якісний силос з високим ступенем перетравлення та поживності, як наслідок — збільшення молочної продуктивності тварин», — говорить Олександр  Сивогорло та додає, що і надалі планують досліджувати нові гібриди LNZ Group.

Ознайомитись та придбати молочну продукцію ТМ Zinka можна тут


Наталія Помянська, AgroPortal.ua